İadeKoşulları
İade Sözleşme


İade Koşulları

Servis Sağlayıcı: RadyoHizmeti.Com İnternet Ve Bilişim Hizmetleri 
Müşteri: RadyoHizmeti.Com üzerinden hizmet alan kişi/kuruluş

1) İade koşullarınız nelerdir? Hangi şartlarda iade yapabilirim? 

RadyoHizmeti.Com Teknolojileri ve İnternet Hizmetleri'nden aldığınız her ürün için 3 gün içerisinde iade garantisi bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün "domain, whmsonic lisansı, virtual private sunucu, directadmin lisansı, aylık radyo hosting ve ya aylık hizmet" olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde almış olduğunuz hizmetin iadesi söz konusu değildir. İadeler sadece, yıllık alınan ürünlerde geçerlidir. Domain tescilleri ResellerClub tarafından tescil edildiğindan dolayı iade söz konusu değildir. İptal etiğiniz hizmet Kredi olarak müsteri panelinize yüklenecektir.

2) Nasıl iptal Edebilirim?  

Müşteri panelinizde ürünün detaylı yönetim sayfasında bulacağınız "Paketi İptal Et" menüsünü kullanarak, almış olduğunuz hizmet / ürün'ü iptal edebilirsiniz. Ürünün iptali halinde bir sonraki ay ya da dönem için fatura oluşturulmayacaktır. Tekrar yenilemek ya da almak istediğiniz taktirde; menülerimizi kullanarak tekrar siparişinizi yenileyebilirsiniz. Aksi taktirde kullanıcıdan kaynaklı ürünlerin iptali, firmamızdan sorumlu tutulamaz.

3) Garanti koşullarınız nelerdir? Beni ne gibi yükümlülükler bekliyor? 

Garanti ve diğer tüm yasal yükümlülükler hakkında "Hizmet ve Ürün Sözleşmesi" sayfasında gerekli detaylar verilmiş olup, kullanıcılarımızın tamamen kendi web sitelerinden sorumlu tutulabileceği ve sitelerinden doğabilecek her türlü yasal sorumluluğun kendilerine ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Hizmet sözleşmemizi okumak için tıklayınız.

4) Kurulum ve teslimat süreci ne kadardır? 

Ödemesi gerçekleşen her türlü ürününüzün maximum teslimat süresi 48 saattir. Ürününüz iş yoğunluğuna göre ödemeniz kontrol edildikten hemen sonra aktif edilir. Bu çoğu zaman ortalama bir ila iki saat arasında değişmektedir.