Whmsonic Lisansı nedir ?

WHMsonic Radyo yayını yapmak isteyenler için tasarlanmış dünyanın en popüler Yayın panelidir. WHM Linux Server e kurulumu yapılarak Cpanel ile yönetilmektedir. Whmsonic Lisansı satın alarak lisansınızı vps server, vds server, ssd server ve Dedicated server gibi sunuculara kolayca kurabilirisniz. Whmsonic lisansınızı satın aldıktan sonra kendi sunucunuza SSH yardımı ile kolayca whmsonic lisans ve kurulumunu yapabilirisniz. Whmsonic streaming medya konusunda çok gelişmiş olup içerisinde AutoDJ dediğimiz 24 saat açık online otodj de ücretsiz olarak kurulmaktadır. Whmsonic Lisansınızda sınırsız radyo paketi açabilirisniz. Whmsonic paneliniz Türkçe cpanel destekli olarak kurulacaktır. Whmsonic Shoutcast sistemi ile tamamen bağlantılı çalışmaktadır.


WhmSonic Yönetim Paneli

AutoDj Yönetebilme

Google Maps ile Dinleyici Takibi

Paket Hesaplar Olusturma

29 Dil Seçenegi

Sarkı Yükleme

Daha Bir çok Özellik

Whmsonic Lisansı Fiyatlandırma Bilgileri

WHMSonic, shoutcast radyo yayını yapmak için gerekli olan radyo yazılımı lisansıdır. Whmsonic Lisansı ile Server makinelerinize kurulum yaparak radyo paketleri oluşturabilirisniz.


7 Gün Ücretsiz (7 Gün Trial Sürüm) SATIN AL
1 Aylık $9 USD (1 Ay Boyunca Fiyatlandırma) SATIN AL
1 Yılık $30 USD (1 Yıl Boyunca Fiyatlandırma) SATIN AL
Ömür Boyu $70 USD (Ömür Boyu Fiyatlandırma) SATIN AL

WHMSonic, shoutcast radyo yayını yapmak için gerekli olan radyo yazılımı lisansıdır. Whmsonic Lisansı ile Server makinelerinize kurulum yaparak radyo paketleri oluşturabilirisniz